Biurka skandynawskie i ich cechy

2017-04-09

Styl skandynawski dla każdego

Prawdą jest, iż styl skandynawski to niezwykle szeroka kultura wywodząca się – jak sama nazwa wskazuje – ze Skandynawii. Nowoczesność połączona z tradycją. Lekkość związana na stałe z fantazją oraz bujnymi gałkami. Jest to rozwiązane dla każdego, kto kocha nietypowe wnętrza urzekające już od samego patrzenia, a wraz z bliższym zapoznaniem – coraz bardziej można zakochać się w nich.

Skandynawskie biurka do domu i nie tylko?

Biurka skandynawskie można podzielić na dwie kategorii:

– nowoczesne;

– tradycyjne.

Pierwsze z nich to nic innego jak biurka wyprodukowane z tak zwanej płyty MDF o jasnych kolorach. Bardzo często posiadają również szufladki w pastelowych, ciepłych barwach oraz bujne gałeczki. Tradycyjne natomiast są zaprojektowane na styl retro – z blatem z lakierowanego drewna.

Dodatki do biurek skandynawskich

Najlepiej sprawdzi się zegar ścienny albo designerska lampa biurkowa, aby rozświetlała każde wnętrze. Nie od dziś wiadomo, iż styl skandynawski jest jednym z najbardziej lubianych przez Polaków, a co więcej – można go spotkać w szczególności w wielu gabinetach, zarówno domowych, jak i w swojej pracy, aby czas upłynął w miłej atmosferze.

 

Brak komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.