Innowacyjne rozwiązanie do narożnej kuchni: Magic Corner

2017-05-25

Meble układające się w kształt litery L to najczęściej spotykany w polskich mieszkaniach model kuchni. Jego zaletą jest sporo miejsca roboczego, minusem – niepraktyczne szafki narożne. Te mogą jednak stać się funkcjonalnym miejscem do przechowywania, pod warunkiem, że dobrze je zagospodarujemy, na przykład instalując w nich system Magic Corner.

Na czym polega system Magic Corner?

Magic Corner to nowoczesny system koszy zaprojektowany z myślą o tak zwanym „ślepym” narożniku, czyli szafki znajdującej się w rogu. Ta często jest bardzo źle zagospodarowana i albo w połowie pozostaje pusta, albo wyciąganie rzeczy z jej głębi jest trudne i sprawia wiele kłopotu. Magic Corner instalowany jest w szafce narożnej – po jej otworzeniu naszym oczom okazują się różnej wielkości kosze, w których możemy przechowywać dowolne akcesoria. W szafce schowane, teraz są dobrze widoczne i łatwo dostępne.

Dlaczego warto zdecydować się na Magic Corner?

Magic Corner to idealne rozwiązanie do każdej narożnej kuchni. Warto z niego skorzystać zwłaszcza, jeśli mamy niewielką kuchnię, a każde miejsce do przechowywania jest dla nas na wagę złota. Dzięki Magic Corner praktycznie wykorzystamy sporą ilość miejsca w rogu.

Brak komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.