Modny i stylowy reling kuchenny

2017-07-14

Współczesny reling kuchenny może być nie tylko chromowany lub niklowany, ale również patynowany i zdobiony, dzięki czemu bez żadnego większego problemu, będzie można go dopasować do każdej kuchni niezależnie od tego w jakim stylu będzie ona urządzona. Prosty reling meblowy idealnie pasuje przede wszystkim do nowoczesnych wnętrz, a zdobiony reling rewelacyjnie sprawdzi się w kuchniach w stylu retro albo cool country, który w Polsce cieszy się coraz większym zainteresowaniem.  

reling

Jak zamocować reling kuchenny?

Instalując reling meblowy lub kuchenny należy pamiętać o tym, aby nie mocować ich bezpośrednio na ścianie za kuchenką lub płytą grzewczą. Powieszone na takim relingu przybory, mogą bardzo szybko się utłuścić i ubrudzić. W dzisiejszych czasach bardzo wiele osób mocuje relingi do sufitów za pomocą specjalnych uchwytów albo łańcuchów, które przytwierdzone są na stałe do sufitu.

 

Takie relingi są nie tylko bardzo funkcjonalne, ale pełnią także role dekoracyjne. Na relingach kuchennych można powiesić garnki, patelnie, czy też specjalne uchwyty na kieliszki. Bardzo popularną alternatywą dla relingów są metalowe kolumny, które uzupełniają meble kuchenne. Bardzo często montuje się na nich na przykład kosze na śmieci, półeczki albo inne akcesoria. Relingi można tak naprawdę wykorzystać na bardzo wiele sposobów, dlatego też cieszą się obecnie tak wielkim zainteresowaniem i tak wiele rodzin korzysta z ich dobrodziejstwa.

Brak komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.