Moda na łóżka kontynentalne

2018-08-16

W Polsce jest bardzo duża moda na łóżka kontynentalne, które coraz częściej można spotkać nie tylko w hotelach i eleganckich pensjonatach, ale również w mieszkaniach prywatnych. Z niniejszego artykułu dowiedzą się Państwo, jakie są największe zalety łóżek kontynentalnych i dlaczego tak wiele osób korzysta z ich dobrodziejstwa.

Wysoka jakość wykonania

Tapicerowane łóżka to tak naprawdę zwykłe łóżko tapicerowane, które składa się z dolnej skrzyni wykonanej z wysokiej jakości drewna i idealnie dopasowanego materaca. Skrzynie charakteryzują się nietypowym wypełnieniem. Mowa tutaj oczywiście o popularnych sprężynach bonnelowych, które zapewniają wysoką elastyczność powierzchniową. Podczas nacisku naszego ciała na poszczególne sprężyny, cały ciężar rozkładany jest równomiernie. Warto wspomnieć także i o tym, że sprężyny bonnelowe są bardzo wytrzymałe, dlatego też z roku na rok coraz więcej osób decyduje się na ich zakup. Dzięki skrzyni i materacowi kontynentalne łóżko tapicerowane jest o wiele wyższe od tradycyjnych modeli. Tapicerowaniu poddawana jest nie tylko skrzynia, ale również boki materaca.

Jakie zalety

Łóżka kontynentalne zapewniają bardzo komfortowe zmienianie pozycji podczas wypoczynku. Jest to w chwili obecnej najlepszy wybór dla osób starszych, dla których komfortowe położenie się na łóżku odgrywa bardzo ważną rolę. Osoby, które lubią spać wysoko także powinny postawić na tego typu modele.

Brak komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.