Jakie lustro pasować będzie do nowoczesnej sypialni?

2018-10-20

Znalezienie porządnego lustra do nowoczesnej sypialni jest o wiele trudniejszym zadaniem, niż znalezienie ciekawego lustra do sypialni w klasycznym wydaniu.

Jakie lustra sprawdzą się w nowoczesnej sypialni?

W nowoczesnych sypialniach od bardzo wielu lat króluje nie tylko minimalizm, ale przede wszystkim funkcjonalność. Najlepsi projektanci bardzo rzadko w nowoczesnych sypialniach korzystają z dobrodziejstwa luster dekoracyjnych. W nowoczesnych wnętrzach eleganckie lustra muszą nie tylko zwiększyć optycznie wolną przestrzeń, ale przede wszystkim muszą ukryć ewentualne niedoskonałości ścian. Najlepszym wyborem są proste ramy. Warto rozejrzeć się także za nowoczesnymi lustrami pozbawionymi ram.

prostokątne lustro do sypialni

Lustra w drzwiach

Od bardzo wielu lat dużym zainteresowaniem cieszą się lustra do sypialni, które tak naprawdę stanowią drzwi szaf wnękowych. Jest to bardzo praktyczne i niesłychanie użyteczne rozwiązanie. Lustra tego typu umiejętnie ukrywają wnętrze szafy albo garderoby i co najważniejsze nadają wnętrzu niesamowitego charakteru. Osoby, które w pierwszej kolejności cenią sobie funkcjonalny design, powinny poważnie zastanowić się nad tym rozwiązaniem zwłaszcza, jeśli w sypialni jest bardzo mało miejsca.

Brak komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.