Nowoczesne rozwiązania do przedpokoju – jaki wieszak wybrać?

2019-04-19

Urządzając mieszkanie bardzo często skupiamy się na sypialni, salonie, czy kuchni. Przedpokój jest często pomieszczeniem zapominanym, nijakim, na ścianie wieszamy pierwszy wieszak, który wpadł nam w ręce, stawiamy dużą szafkę na buty, która pomieści buty wszystkich członków naszej rodziny i nie myślimy o żadnych elementach dekoracyjnych. Tymczasem to właśnie przedpokój jest pierwszym pomieszczeniem, które widzą goście po wejściu do naszego domu, warto byłoby zadbać o to, żeby robił on bardzo dobre wrażenie.

Jaki meble powinny znaleźć się w przedpokoju?

Absolutnym minimum są: wieszak na kurtki, półka na czapki i szaliki, szafka na obuwie oraz najlepiej jakieś miejsce do siedzenia, żeby można było wygodnie założyć buty.

Jaki wieszak do przedpokoju wybrać?

Nowoczesne wieszaki do przedpokoju są nie tylko funkcjonalne, ale też same w sobie mogą być naprawdę wyjątkowym elementem dekoracyjnym. Na rynku dostępne są modele w przeróżnych kształtach (na przykład drzew, czy budynków) oraz wykonane z najróżniejszych materiałów (drewno, aluminium, plastik). Ale poza estetycznym wyglądem, wieszak, czy to wolnostojący, czy zawieszany na ścianie, czy będący elementem jakiejś większej konstrukcji, powinien być stabilny i pojemny. Wybierając go musimy pamiętać, że będzie musiał sobie poradzić nie tylko z kurtkami domowników na co dzień, ale też z dużym obłożeniem podczas świątecznych, czy imieninowych wizyt gości. Chwiejący się i przewracający pałąk z kilkoma miejscami na kurtki nie będzie więc zbyt dobrym rozwiązaniem.

Brak komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.