Na co zwrócić uwagę wybierając witrynę na książki?

2019-05-20

Co jakiś czas w życiu miłośnika książek nadchodzi moment, w którym znowu trzeba zorganizować kolejne półki na książki. Znowu trzeba wydzielić miejsce i kupić witrynę na książki. Nad czym warto się zastanowić szukając nowej witryny?

Nowoczesna witryna na książki do salonu może mieć bardzo zróżnicowane formy. Możemy zdecydować się na regał drewniany, metalowe, czy szklany. Witryna może być z drzwiami lub mogą to być tylko półki. Na co zwrócić uwagę szukając witryny na książki do salonu?

Szklane półki


Nowoczesna witryna na książki do salonu na pewno będzie wyglądała niebanalnie, jeżeli zdecydujemy się na szklane półki. Dzięki takiemu designowi idealnie wkomponuje się w każdą stylistykę mieszkania. Szklane półki warto podświetlić taśmami LED. Dzięki temu zyskamy klimatyczny i niebanalny mebel, który będzie niekwestionowana ozdoba salonu.

Witryna z drzwiczkami


Dbanie o porządek na kilku pólkach, na których stoją bibeloty to żaden problem. Wycieranie kurzu na dużej witrynie z książkami to już jest problem. Drzwiczki stanowią dodatkową ochronę dla książek, na których tak bardzo nie gromadzi się kurz. W domu, w którym są małe dzieci drzwiczki w witrynie stanowią dodatkową ochronę przed małymi łapkami dzieci, które mogą być dla książek bardzo niebezpieczne.

Kolorystyka


Witryny na książki do salonu (zobacz) mogą być w bardzo zróżnicowanej kolorystyce. Bardzo ładnie z otoczeniem komponują się witryny, które są w jasnych, delikatnych kolorach.

Brak komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.