Szafa zorganizowana na medal

2019-08-04

Wiele osób decyduje się na zamówienie mebli na wymiar. To właśnie szafy robione na wymiar u stolarza, w tym również szafy wnękowe, są najczęstszym wyborem. Pojemne i duże szafy to jedne z najważniejszych mebli w każdym domu. Sposób ich organizacji wewnątrz ma niebagatelny wpływ na to, jak wiele rzeczy zmieści się w środku.

Szafa robiona na wymiar

Szafy dosłownie szyte na miarę to świetna opcja dla tych osób, które posiadają naprawdę sporo rzeczy osobistych do przechowania. W przypadku szafy robionej na wymiar, można pokusić się o meble nawet sięgające sufitu. Wewnątrz można zamontować drążek na ubrania na dwóch różnych wysokościach. To właśnie dzięki temu miejsce w szafie zostanie jeszcze lepiej wykorzystane. Taki podwójny drążek na ubrania często stosują osoby, którym zależy na dobrej organizacji szafy z ubraniami wizytowymi i biznesowymi.

drążek na ubrania

Więcej półek czy więcej drążków

Podczas projektowania swojej szafy na wymiar warto odpowiedzieć sobie na pytanie, czy bardziej przydadzą się półki na ubrania składane w kostkę, czy może kolejny drążek na ubrania [https://www.belmeb.pl/akcesoria-meblowe/wyposazenie-garderoby/wieszaki-i-drazki.html], na którym powiesi się wieszaki. Drążek jest perfekcyjny w przypadku tych osób, które lubią mieć rzeczy posegregowane na przykład kolorystycznie lub zgodnie z przeznaczeniem. Półki są świetne do przechowywania ubrań z delikatnych dzianin, z materiałów rozciągliwych. Dobrze zorganizowana szafa powinna zatem mieć i drążek i półki. Czego ma być więcej, to już natomiast kwestia indywidualna.

Brak komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.