Co to są hokery kuchenne?

2020-01-20

W ostatnim czasie w naszych wnętrzach pojawiły się hokery kuchenne. Są to wysokie, stylizowane krzesła, które najczęściej wyposażone są w regulowaną nogę, która umożliwia dopasowanie ich do każdego blatu lub wyspy kuchennej. Dzięki nim w naszych kuchniach i jadalniach jest miejsce, gdzie można usiąść i zjeść coś. Czym się charakteryzują takie hokery?

1. Wiele modeli dostosowanych do różnych styli

Klienci, którzy mają urządzony dom lub mieszkanie w stylu nowoczesnym, skandynawskim, angielskim, nowojorskim, rustykalnym, glamour – bez problemu znajdą idealne hokery do kuchni, które z powodzeniem będą pasować do wspomnianych wyżej aranżacji. Producenci bowiem z miesiąca na miesiąc wypuszczają szereg różnych modeli hokerów, które różnią się materiałem, z którego są wykonane, dodatkami takimi jak np. podłokietniki, styl oparcia czy funkcjami (np. modne są hokery do kuchni regulowane).

2. Gdzie najlepiej znaleźć dobry asortyment?

Klienci nie powinny kupować takiego asortymentu w popularnych marketach czy też sklepach internetowych takich jak Meble&Tkaniny. Warto postawić na coś oryginalnego, unikatowego, co będzie prawdziwą ozdobą naszych kuchni i jadalni. Dobrym rozwiązaniem jest zrobienie hokera na indywidualne zamówienie klienta. Ciekawą opcją są też stacjonarne sklepy meblowy lokalnych twórców, gdzie można znaleźć prawdziwie perełki, które wyróżniają się ogromnym stylem i klasą. Taki mebel w naszych wnętrz doda jeszcze więcej stylu, elegancji i uroku i na pewno będzie bardzo często wykorzystywany przez domowników.

Brak komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.