Drewno – klasyka zawsze w modzie

2020-09-07

Niemal każdy ma w domu zdjęcia, które są dla niego z jakichś powodów ważne. To portrety bliskich, fotografie okolicznościowe, czy pamiątki z podróży. Jeśli mają być one właściwie wyeksponowane, zamiast kurzyć się w albumach, powinny zostać odpowiednio wyeksponowane.

Na biurku, kredensie, czy na ścianie…

Fotografie najczęściej ustawia się lub wiesza tam, gdzie będą najbardziej widoczne. Powinny być one jednak odpowiednio wyeksponowane i zabezpieczone przed zniszczeniem. Pomoże w tym ramka 40×50 z drewna.

Drewno nie jedno ma imię

Drewniana ramka może być całkiem prosta lub ozdobiona, bezbarwna lub pomalowana na konkretny kolor. Dzięki temu każdy znajdzie odpowiadającą jego poczuciu estetyki i aktualnym potrzebom. Wybór zależy bowiem także od tego, do jakiego wnętrza ramkę wybieramy i w jakim stylu zostało ono urządzone.

Klasyczna ramka 40×50 z drewna – dobra wszędzie i dla każdego

Prosta ramka z drewna pasuje do każdego wnętrza. W swej prostocie jest elegancka i świetnie komponuje się z każdym wnętrzem. A przy tym nie kosztuje dużo. Odpowiednio pomalowana, może imitować zupełnie inny materiał, niż drewno, jeżeli ktoś sobie tego życzy.

Co więcej – ramkę można powiesić na ścianie lub postawić np. na biurku, czy innym meblu. Daje to więc kilka możliwości właściwej ekspozycji zdjęcia.

Drewniana ramka nie odrywa uwagi od samego zdjęcia, czy grafiki, którą w nią oprawiono, co też jest istotne. Może jedynie wpłynąć pozytywnie na wystrój wnętrza swoją elegancją i naturalnością, które nie kłócą się właściwie z zadnym stylem.

Brak komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.