Czy warto kupić wąską szafkę na buty?

2021-11-06

Na rynku można znaleźć bardzo wiele praktycznych szafek na buty, zarówno ogromne szafy i szerokie szafko-komody, jak i szafki połączone z siedziskiem i inne innowacje. Jednak nie w każdym mieszkaniu znajduje się miejsce na takie meble, a zwłaszcza w przedpokoju, który prawie nigdy nie odznacza się dużą przestrzenią aranżacyjną. W takim wypadku najlepiej jest zainwestować w wąską szafkę na buty, która jest znacznie lepszym rozwiązaniem niż mogłoby się wydawać.

Jak wygląda wąska szafka na buty?

Mimo tego, że omawiane szafki na buty są wąskie to nadrabiają one swoje braki w objętości wysokością. Dzięki wielu pojemnym szufladom można w nich spokojnie schować nawet kilkanaście par butów, a także ułożyć je według różnych kategorii, na przykład sezonowości lub koloru. Takie szafki są świetnym sposobem na zagospodarowanie przestrzeni aranżacyjnej, dzięki czemu w przedpokoju nigdy nie ma tak zwanego przepychu.

Po co właściwie kupować szafkę na buty?

Takie meble mają przede wszystkim za zadanie ułatwić organizację butów w domu, tak aby móc zachować ład i porządek. Należy jednak pamiętać, że przedpokój jest pomieszczeniem, które przekłada się na pierwsze wrażenie każdego odwiedzającego o mieszkaniu, dlatego powinien on być schludny i zadbany, co nie będzie możliwe w przypadku butów porozrzucanych na podłodze. Ponadto buty umieszczone w szafce nigdy się nie brudzą i nie kurzą, a także są bezpiecznie ukryte przed domowymi zwierzakami z kotami na czele, które uwielbiają gryźć, drapać i brudzić buty właścicieli.

Brak komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.