Czym udekorować ściany w domu?

2018-03-06

Każdy pragnie mieszkać pięknie, dlatego szuka nowych sposobów i pomysłów na atrakcyjne dekoracje do domu. Czasami wystarczą drobnostki aby zbudować przyjemny klimat w mieszkaniu. Nie zawsze potrzebne są duże remonty czy poważne zakupy .Poniżej przedstawiamy garść inspiracji na to, czym udekorować ściany w domu, by wyczarować piękne wnętrze.

czarno białe obrazy

Grafiki z cytatami motywacyjnymi i obrazy czarno białe

Biel i czerń zawsze się obronią, dekoracje w tym kolorze wyglądają bardzo elegancko i klasycznie. Można zatem poszukać ciekawych grafik z hasłami motywacyjnymi oraz obrazów czarno-białych i powiesić je w swoim sąsiedztwie na ścianie. Można również pokusić się o stworzenie swojego własnego obrazu na przykład farbami olejnymi lub akwarelami. Będzie to niepowtarzalny i niebanalny dekoracyjne akcent do naszego domu.

Lustra

Dobrym pomysłem na ozdobienie mieszkania jest powieszenie ładnych luster. Warto poszukać takich w niewielkich rozmiarach, które można zawiesić na dołączonym cienkim łańcuszku lub sznurku. Jeżeli powiesimy kilka takich niewielkich luster obok siebie, obok wspomnianych wyżej obrazów w czarno białej kolorystyce, stworzymy bardzo interesującą ścienną galerię w pokoju dziennym czy przedpokoju.

Dekoracje w stylu Boho

Od jakiegoś czasu bardzo modne są ręcznie robione dekoracje w stylu Boho, czyli makramy ze sznurka oraz łapacze snów. Z powodzeniem można spróbować samemu zrobić takie dekoracje lub zaopatrzyć się w nie w jednym ze sklepów sprzedających arcydzieła wykonywane ręcznie. Wystarczy jedna taka dekoracja, aby dodać niepowtarzalnego charakteru naszemu mieszkaniu, wprowadzić tam lekko artystyczny klimat, czy przełamać bardzo klasyczny wystrój wnętrza takim nietuzinkowym dodatkiem. Jak widać, jest mnóstwo inspiracji na to czym udekorować ścianę, a przecież to nie są jeszcze wszystkie propozycje.

Brak komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.