Szuflady Blum

2018-03-05

Szuflady Blum to system wysokiej jakości szuflad, dostępnych w trzech wersjach: Legrabox, Tandembox i Metabox.

Szuflady Legabrox

System szuflad ze stali LEGABROX charakteryzuje się wysoką funkcjonalnością i wszechstronnością. To elegancja i prostota, które mogą znaleźć zastosowanie w wielu różnych rodzajach wnętrz. System Legabrox niejednokrotnie został wyróżniony w konkursach i posiada pozytywną opinię wśród konsumentów z całego świata.

Szuflady Tandembox

System TANDEMBOX to sprawdzony system szuflad ze stali, spośród których dostępne są produkty w różnych wersjach i przedstawiające różne zastosowania – od tych codziennych po niestandardowe. Oferują szerokie spektrum zastosowania: od rozwiązań standardowych aż po specjalne. System Tandembox oparty jest na zastosowaniu prowadnicy Tandembox i zapewnia wysoki komfort ruchu szuflad oraz ich sprawne i ciche działanie.

Szuflady Metabox

System szuflad METABOX to prosty system złożony z niewielkiej ilości komponentów. Może on być zastosowany do mebli kuchennych, biurowych, łazienkowych czy tych w przedpokoju, jak i do mebli sklepowych. Szuflady Blum w wersji Metabox wykonane są z wysokiej jakości materiałów i charakteryzuje je wysoka stabilność oraz odporność. Wytrzymują one obciążenie rzędu 30 kg. Szuflady METABOX wyposażone są w mechanizm BLUMOTION, który zapewnia delikatne i ciche przesuwanie szuflad, niezależnie od siły zamykania i wagi przechowywanych produktów.

Brak komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.