Blue Dolphin – rozwiązanie dla profesjonalistów i amatorów

2018-04-27

Malowanie domów czy mieszkań wiele osób stara robić się samodzielnie. Przy obecnym wyborze farb i różnych środków wspomagających nie jest to szczególne wyzwanie. Jednak wielu domowych, ale też profesjonalnych malarzy ma spory problem z łączeniem powierzchni w różnych kolorach. Najczęściej styk jest nierówny i wygląda nieładnie.

Rozwiązanie tego problemu można znaleźć w większości sklepów z akcesoriami malarskimi. To taśma Blue Dolphin.

Równy styk powierzchni w dwóch kolorach na ścianie i czyste szyby przy malowaniu okien to już nie marzenie. Wystarczy zastosować specjalną taśmę, która zabezpieczy szybę i pozwoli na idealne wręcz połączenie kolorów na ścianie.

Wiele osób powie, że stosowało taką taśmę, ale potem były problemy z jej oderwaniem. Ściana wyglądała fatalnie, bo zostały kawałki, a szybę czyścili godzinami. Więc problem jest dalej.

Rzeczywiście, wiele taśm dostępnych na rynku ma niezbyt wysoką jakość i trzeba szybko malować, aby taśma nie przywarła mocno lub też nie odpadała.

Wystarczy jednak zastosować nowoczesną taśmę Blue Dolphin, aby uniknąć wymienionych problemów. Ta plastikowa taśma nadaje się nie tylko do malowania, ale też można ją stosować do tynkowania, mocowania folii ochronnych czy tymczasowych napraw. Bardzo łatwo daje się przerywać.

Taśmę Blue Dolphin można stosować do różnych powierzchni, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Ta uniwersalność i łatwość użycia sprawia, że jest chętnie stosowana przez profesjonalistów i amatorów, zarówno przy dużych, jak i małych remontach.

Brak komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.