Meble industrialne do kuchni – czym się charakteryzują?

2018-05-19

Od kilku lat w Polsce powstają soft-lofty. To budynki, które wyglądem przypominają pofabryczne obiekty. Nie trzeba się jednak przeprowadzać, żeby móc cieszyć się taką atmosferą. Wystarczy kilka zmian w kuchni, które pozwolą nazwać ją loftową. Najważniejsze są meble industrialne.

Jakie meble industrialne wybrać do kuchni?

Kuchnia industrialna najczęściej połączona jest z salonem. Warto oddzielić te dwie strefy za pomocą mebli. Można zrobić to wyspą kuchenną. Idealnie sprawdzi się model wykonany z betonu. Dobrze wygląda także blat z drewna. Ważne, żeby trzymać się kolorystyki, która przeważa w industrialnych wnętrzach, a więc odcieni czerni, szarości, bieli oraz miedzi, a także srebra. Szafki kuchenne mogą pozostać białe. Warto jednak ścianę pomiędzy modelami wiszącymi a stojącymi ozdobić na przykład czerwoną cegłą bądź farbą tablicową. Jeśli kuchnia pełni także funkcję jadalni, to powinien znaleźć się w niej stół z krzesłami. Dobrze sprawdzi się model z metalowymi, czarnymi nogami i jasnym, drewnianym blatem. Do niego sprawdzą się krzesła w tej samej kolorystyce bądź zupełnie transparentne.

Gdzie szukać mebli industrialnych?

Meble industrialne można bez problemu znaleźć w sklepach internetowych. Szeroki wybór, atrakcyjne ceny i bezpieczna wysyłka oraz możliwość zwrotu to cechy, które przemawiają za wybraniem właśnie takiego rozwiązania.

 

Brak komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.