Zalety toaletki

2018-11-14

Toaletka to obecnie mebel nieco zapomniany i niedoceniany. Odpowiednio wystylizowany potrafi nadać charakteru sypialni. Jest to też bardzo osobiste miejsce, w którym trzymamy kosmetyki oraz zrobić makijaż. Zatem jaką toaletkę wybrać?

Zalety toaletki

Największą zaletą jest możliwość trzymania wszystkich kosmetyków w jednym miejscu. Jest to przydatne szczególnie rano, gdy każda minuta jest cenna. Dodatkowo nikt nas nie pośpiesza, by wyjść już z łazienki. Dzięki toaletkę wykonamy precyzyjny makijaż bez pośpiechu. Będziemy mieć też pewność, że wszystkie kosmetyki są dużo lepiej przechowywane niż, by to miało w łazience. Toaletka z lustrem – najlepiej dużym – sprawi, że będzie się nam łatwiej dokładnie pomalować.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze toaletki?

Najważniejszą kwestią są szuflady – im ich więcej tym lepiej. Dzięki szufladkom będzie nam łatwiej posegregować kosmetyki. W jednej możemy umieścić rzeczy do oczu, a w innej do ust. Przy takiej segregacji łatwiej będzie utrzymać porządek. Warto też, by rozmiar był dopasowany do wielkości pomieszczenia, w którym chcemy ją ustawić. Najlepiej ustawić ją w sypialni przy oknie. Najłatwiej malować się przy świetle dziennym dlatego tak ważna jest lokalizacja jej przy oknie. Jeżeli nie możemy sobie pozwolić na takie ustawienie to warto pomyśleć nad dodatkowym oświetleniem. Powinno ono równomiernie oświetlać twarz i szyję. Najlepiej będzie je zamontować po obu stronach toaletki. Kolor toaletki również powinien pasować do wystroju całego pokoju. Najpopularniejsze są te w kolorze bieli, beżu lub naturalnego odcienia drewna.

Więcej pod adresem www.Ragaba.pl

Brak komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.