Kilka sprytnych mebli do każdego domu

2018-12-20

Od czasu do czasu kupuje się do domu jakiś niedużych rozmiarów mebel, który może pełnić różne funkcje, w zależności od aktualnego zapotrzebowania. Doskonałym przykładem takiego mebla jest na przykład stolik pomocniczy, który ma wiele zastosowań i świetnie sprawdzi się w różnych pomieszczeniach w domu.

Do czego stolik pomocniczy

Jak sama nazwa tego mebla wskazuje, służy on do różnych celów, niejako pomagając i wspierając rolę innych mebli w domu. A zatem stolik pomocniczy może być ustawiony na przykład obok stołu, przy którym spożywa się posiłki, a na nim mogą być ustawione na przykład szklanki i karafka z wodą. Jeżeli na blacie dużego stołu brakuje miejsca, obok ustawia się właśnie nieduży stolik – Ragaba.pl, aby łatwiej pomieścić wszystkie niezbędne rzeczy. Taki stolik świetnie przyda się również w kuchni. Można wybrać model, którego blat będzie stanowił dodatkowe miejsca robocze, tak bardzo potrzebne podczas przygotowywania posiłków. Można zatem na nim kroić i siekać warzywa czy owoce, albo przygotować tam stanowisko do pracy dla dzieci, które chcą pomagać podczas gotowania w kuchni.

Stolik pomocniczy jako stolik kawowy

Współcześnie bardzo często można kupić piękne i nieduże stoliki pomocnicze, które sprzedawane są w komplecie dwóch czy trzech sztuk. Ustawia się je wtedy obok siebie, pełnią rolę stolika kawowego przy kanapie. To bardzo modna i bardzo współczesna aranżacja. Jeżeli szukają stolików pomocniczy właśnie w takim celu, warto skusić się na modele inspirowane stylem marokańskim albo art deco. To pierwsze to metalowe stoliki o okrągłym blacie, które najczęściej mają kolor czarny lub srebrny. Te drugie to stoliki o miedzianej konstrukcji, które mają blat szklany albo marmurowy. Stoliki pomocnicze z marmurowym blatem to prawdziwy hit, to tak naprawdę najmodniejszy mebel do domu w ostatnich miesiącach.

Brak komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.