Gdzie pasują metalowe nóżki do stolika?

2021-10-15

Metalowe nóżki do stolika mają bardzo wiele zalet, dlatego też cieszą się tak dużym zainteresowaniem. Metal jest bardzo plastycznym materiałem, dzięki czemu producenci są w stanie zaproponować swoim klientom geometryczne nóżki metalowe, które zaskakują nietuzinkowymi kształtami.

Jakie zastosowanie?

Metalowa noga do stołu sprawia, że meble zyskują na lekkości. Tego typu konstrukcje doskonale sprawdzą się przede wszystkim w pomieszczeniach urządzonych w stylu industrialnym. Przy tego typu wnętrzach najlepiej sprawdzą się nogi kute z czarnej stali. W obecnym sezonie królują nóżki metalowe o prostej i minimalistycznej formie. Metalowe nóżki idealnie nadają się do stolików kawowych, szafek RTV i wielu innych niskich konstrukcji meblowych.

metalowe nóżki do stolika

Moda na nogi rzeźbione

Metalowe nóżki do stolika cenione są nie tylko ze względu na wysoką wytrzymałość, ale również ze względu na rewelacyjne walory estetyczne. Coraz większą popularność zdobywają designerskie nogi, które doskonale odnajdą się w stylu glamour. Powykręcane nogi bardzo mocno nawiązują kształtem do ludwikowskich krzeseł, które królowały w obecnym sezonie. Nowoczesne nóżki mogą być wykonane z wielu gatunków stali, a co najważniejsze mogą posiadać różne rodzaje wykończeń. Do nowoczesnych wnętrz idealnie pasuje metalowa noga do stołu ze stali szczotkowanej, malowanej lub chromowanej. Nóżki metalowe doskonale nadają się nie tylko do stolików, ale również do foteli, sof i wielu innych mebli.

Brak komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.