Praktyczna szafka na buty na wymiar z wygodnym siedziskiem

2021-10-09

Meble z siedziskiem do przedpokoju są bardzo praktycznym rozwiązaniem, dlatego też nie można przejść obok nich obojętnie. Nowoczesna szafka na buty na wymiar z siedziskiem umożliwia komfortowe, spokojne i bezpieczne zakładanie obuwia w pozycji siedzącej.

Siedzisko twarde

szafka na buty na wymiar

Szafki na buty mogą posiadać siedziska twarde, które najczęściej wykonane są z litego drewna albo specjalnej płyty meblowej laminowanej. Największym atutem tego typu konstrukcji jest to, że są one bardzo wytrzymałe i łatwe w utrzymaniu czystości. Tego typu szafki doskonale sprawdzą się u rodzin z małymi dziećmi lub zwierzętami. Brak tapicerki pozwala uniknąć nie tylko zadrapań, ale również zabrudzeń.

Siedziska miękkie

Szafka na buty na wymiar z gornapolka.com może posiadać także siedzisko miękkie, które zazwyczaj wykonane jest z pianki o dość dużej gęstości. W ostatnim czasie bardzo dużym zainteresowaniem cieszy się również tapicerowana skóra ekologiczna. Dużym atutem ekoskóry jest to, że nie wymaga ona pielęgnacji i konserwacji. Wszelkie przypadkowe zabrudzenia można pozbyć się za pomocą letniej wody i delikatnych detergentów. Osoby, które poszukują designerskich mebli powinny postawić na siedziska wykonane ze skóry naturalnej.

Czy warto?

Starsze osoby mogą mieć problemy z ubieraniem butów, dlatego też szafka na buty na wymiar z siedziskiem jest dobrym rozwiązaniem. Tego typu meble docenią również osoby niepełnosprawne, które mają problemy ze zgięciem kolan. Oprócz wygodnego siedziska warto postawić również na praktyczne wieszaki.

Brak komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.