Rolety bezinwacyjne, kiedy warto je wybrać?

2023-03-10

Rolety są elementem okna, który jest w stanie rzeczywiście sprawić, że poczujemy komfort przebywania w danym pomieszczeniu. Musimy wiedzieć, że to padające promienie słońca są w dużej mierze przyczyną dyskomfortu w sezonie letnim, kiedy jednak wybierzemy rolety, to możemy w szybki sposób zasłonić okno, sprawiając, że nawet ostre słońce nie będzie nas razić. Mamy do wyboru jednak tak wiele różnych rolet, że musimy zastanowić się, które sprawdzą nam się najlepiej. W wielu przypadkach chcemy bowiem zamontować roletę, jednak wolimy uniknąć nawierceń, co jest konieczne przy montażu tak wielu modeli. Nie musimy jednak decydować się na rolety klasyczne, bo te bezinwazyjne będą sprawdzać się doskonale, a ich montaż może okazać się dziecinnie prosty. 

Rolety bezinwazyjne, dlaczego są wybierane tak chętnie?

Rolety bezinwazyjne montuje się do okna, wykorzystując klej lub specjalne haczyki do zamocowania. W przypadku klasycznych rolet musimy liczyć się z tym, że będą konieczne wykonanie nawierceń, które po demontażu rolety będziemy musieli załatać. W przypadku rolet bezinwazyjnych nie musimy obawiać się tej sytuacji, co jest tak chętnie wykorzystywane przez tak wiele osób. Kiedy wybieramy rolety bezinwazyjne, to musimy liczyć się jednak z tym, że mamy do wyboru wiele kolorów i rozmiarów. Należy więc wybrać ten odpowiedni, aby świetnie nam się sprawdził i sprawił, że będziemy zadowoleni z wykorzystywania ich na co dzień. Wybierając sklep, który zapewni nam naprawdę bogaty wybór rolet, będziemy mogli skorzystać z rad pracownika sklepu, wybierając taki model, który pasuje się nie tylko wymiarem, ale także kolorem, co jest równie ważne. 

Jakie rolety mamy do wyboru?

Rolety bezinwazyjne z oferty lestore występują w niezliczonej ilości odcieni. Możemy więc dopasować je idealnie do wystroju wnętrza, przez co całość będzie prezentować się niezwykle spójnie. Możemy zakupić rolety w jednolitym kolorze, ale także wybrać te, które nawet w dzień dadzą nam możliwość zapewnienia sobie światła słonecznego, bez konieczności ich całkowitego odsłaniania. Rolety bezinwazyjne noc i dzień są wybierane więc najchętniej, bo dzięki nim mamy szansę mieć dostęp do światła słonecznego, jednocześnie zasłaniając część okna. Jednak kluczowym elementem jest fakt, że rolety bezinwazyjne są niezwykle łatwe w montażu. Nie musimy więc prosić specjalistów, aby pomogli nam zamontować daną roletę, co jest dla wielu osób bardzo ważne, bo oszczędza pieniądze. Kiedy chcemy więc postawić na rolety, jednak pragniemy uniknąć nawierceń i dziur, to ten typ rolet może okazać się dokładnie tym, czego szukamy. 

Rolety przyklejane do ramy okna

Kiedy decydujemy się na rolety klasyczne, inwazyjne, to musimy wiedzieć, że w przypadku chęci ich wymiany zostaną w ścianach dosyć duże otwory. W przypadku rolet bezinwazyjnych, które montowane są do okna, nie musimy się tego obawiać i w przypadku chęci wymiany rolet możemy w kilka chwil zdjąć je, bez obaw, że zostaną na ścianie nieestetyczne nawiercenia. Jest to więc bardzo częsty wybór osób, które pragną postawić na rozwiązania nowoczesne i zdecydowanie najmniej inwazyjne. 

Brak komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.