Szafka na buty 60 cm w przedpokoju

2021-05-10

Czasem zdarza się tak, że posiadamy niezliczoną ilość butów, które trzeba gdzieś pomieścić. Przedpokój i garderoba są zbyt małe na taki manewr, co sprawia, że robi się bałagan. Bardzo dobrym rozwiązaniem będzie szafka na buty 60 cm. 

Jak wybrać dobrą szafkę na buty (60 cm)

Należy przede wszystkim zwrócić uwagę na wielkość pomieszczenia. Niektóre z nich „przyjmą” bardziej pojemne szafy od innych. Najbardziej uniwersalna jest taka, która mierzy 60 cm. Sprawdzi się niemalże w każdym miejscu. Dopasować można ją na różne sposoby. W części pomieszczeń bardziej sprawdzi się niższa i szersza, a w pozostałych przypadkach – wyższa. Dzięki niej możliwe jest utrzymanie porządku wśród obuwia.

Szafka na buty 60 cm https://gornapolka.com/tp/polka-na-buty-z-siedziskiem-60-cm/ to jedno z lepszych rozwiązań dla osób, które kochają kupować nowe szpilki, półbuty czy sandałki, ale nie mają już gdzie ich „wrzucać„, by nie było bałaganu.  Warto zainwestować w ten mebel, gdyż w ciekawy sposób może on udekorować przedpokój i nadać mu wyrazu. Można upiec więc dwie pieczenie na jednym ogniu – zadbać o wystrój oraz zapewnić dodatkowe miejsce. 

Niektóre szafki meble mają wbudowane pasek, na którym można ułożyć buty. To sprawi, że miejsca będzie więcej, a kolekcję obuwia będzie można systematycznie powiększać. 

Dlaczego warto kupić szafkę na buty 60 cm

Mebli, w których można umieścić swoje skarby, nigdy dość. Niektóre z nich pozwalają wyeksponować ciekawsze rzeczy. Nie inaczej jest z szafką na buty. Można poukładać a niej buty tak, by stanowiły element wystroju. Takie regały mają najróżniejsze style.

Od klasycznych drewnianych, przed metalowe, po wiszące, które zdobią nowoczesne mieszkania. Szafki na buty 60 cm są bardzo specyficzne. Często rozmiar przegródek znacznie różni się od reszty (są mniejsze). Pozwala to na całkowite wykorzystanie przestrzeni. 

Jest jeszcze jeden plus – dzięki meblowi nie będzie już problemu ze znalezieniem ulubionej pary butów. Wszystko będzie poukładane w jednym miejscu. 

Brak komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.